Sport - Orari

LA LIGA MAJ 2023

Real Sociedad – Real Madrid - E MARTË, 02.05.2023, 22:00

Espanyol – Barcelona - E DIEL, 11.05.2023, 18:30

Valencia – Real Madrid - E DIEL, 21.05.2023, 18:30

Sevilla – Real Madrid - E DIEL, 18.05.2023, 18:30

LIGEU 1 MAJ 2023

Lens – Marseille - E SHTUNE, 06.05.2023, 22:00

Monaco – Lille - E DIEL, 14.05.2023, 18:30

PSG – Lens - E SHTUNE, 15.05.2023, 18:30

Lyon – Monaco - E SHTUNE, 19.05.2023, 18:30

COPPA ITALIA MAJ 2023

FINALJA - E MARTË, 24.05.2023

SKY BET CHAMPIONSHIP MAJ 2023

SKY BET CHAMPIONSHIP PLAY OFF - 27/28/29.05.2023

DFB POKAL MAJ 2023

Freiburg – RB Leipzig - E MARTË, 02.05.2023, 20:45

Stuttgart – Eintracht Frankfurt - E MERKURE, 03.05.2023, 20:45

UEFA EUROPA CONFERENCE LEAGUE MAJ 2023

Fiorentina – Basel - E ENJTE, 11.05.2023, 18:45

West Ham – AZ Alkmaar - E ENJTE, 11.05.2023, 21:00

AZ Alkmaar – West Ham - E ENJTE, 18.05.2023, 21:00

Sevilla – Juventus - E ENJTE, 18.05.2023, 21:00

UEFA EUROPA LEAGUE MAJ 2023

Roma – Bayer Leverkusen - E ENJTE, 11.05.2023, 21:00

Juventus – Sevilla - E ENJTE, 11.05.2023, 21:00

Bayer Leverkusen – Roma - E ENJTE, 18.05.2023, 21:00

Sevilla – Juventus - E ENJTE, 18.05.2023, 21:00

UEFA CHAMPIONS LEAGUE MAJ 2023

Real Madrid – Manchester City - E MARTË, 09.05.2023, 21:00

Milan – Inter - E MËRKUË, 10.05.2023, 21:00

Manchester City – Real Madrid - E MARTË, 16.05.2023, 21:00

Inter – Milan - E MARTË, 17.05.2023, 21:00

SUPER LIG MAJ 2023
UEFA NATIONS LEAGUE MAJ 2023
ONE CHAMPIONSHIP MAJ 2023
FIBA EUROPE CUP MAJ 2023
ABA MAJ 2023

FAZA E PLAY OFF-IT

PRINCE CAFFE SUPERLIGA MAJ 2023

FILLON FINALJA E PLAY OFF-IT - 03/04.05.2023

ALBI MALL SUPERLIGA MAJ 2023

Ballkani – Prishtina - E ENJTE, 04.05.2023, 15:00

Drita – Ballkani - E DIEL, 07.05.2023, 15:00

Gjilani – Drita - E DIEL, 14.05.2023, 15:00

Gjilani – Ballkani - E DIEL, 28.05.2023, 15:00

VIVA FRESH MAJ 2023

Phoenix – Istogu - E DIEL, 07.05.2023, 15:00

Vushtrria – Flamurtari - E DIEL, 07.05.2023, 15:00

Drenasi – Trepça - E DIEL, 14.05.2023, 15:00

Vllaznia – Ferizaj - E DIEL, 14.05.2023, 15:00

LIGA UNIKE MAJ 2023
NBA MAJ 2023

FAZA E PLAY OFF-IT

FORMULA MAJ 2023

FORMULA 1: GP Miami - Kualifikimet - E SHTUNË, 06.05.2023, 22:00

FORMULA 1: GP Miami - Gara - E DIEL, 07.05.2023, 21:30

FORMULA 1: GP Emilia Romagna - Kualifikimet - E SHTUNË, 20.05.2023, 16:00

FORMULA 1: GP Emilia Romagna - Gara - E DIEL, 21.05.2023, 15:00

FORMULA 1: GP Monaco - Kualifikimet - E SHTUNË, 27.05.2023, 16:00

FORMULA 1: GP Monaco - Gara - E DIEL, 28.05.2023, 15:00

FORMULA 2: GP Imola - Kualifikimet, Sprint Race dhe Feature Race - 19/20/21.05.2023

FORMULA 2: GP Monaco - Kualifikimet, Sprint Race dhe Feature Race - 25/26/28.05.2023

FORMULA 3: GP Imola - Kualifikimet, Sprint Race dhe Feature Race - 19/20/21.05.2023

FORMULA 3: GP Monaco - Kualifikimet, Sprint Race dhe Feature Race - 25/26/28.05.2023

MOTOGP MAJ 2023

GP Franca - Kualifikimet – Moto GP - E SHTUNE, 13.05.2023, 10:50

GP Franca - Kualifikimet – Moto 3 - E SHTUNE, 13.05.2023, 12:50

GP Franca - Kualifikimet – Moto 2 - E SHTUNE, 13.05.2023, 13:50

GP Franca - Sprint Race - E SHTUNE, 13.05.2023, 10:50

GP Franca - Gara – Moto 3 - E DIEL, 14.05.2023, 11:00

GP Franca - Gara – Moto 2 - E DIEL, 14.05.2023, 12:15

GP Franca - Gara – Moto GP - E DIEL, 14.05.2023, 14:00

ENFUSION MAJ 2023

Wuppertal – Gjermani - E SHTUNË, 13.05.2023, 21:15

JUDO MAJ 2023

WORLD JUDO CHAMPIONSHIPS - DOHA 2023 INDIVIDUALS - 07 – 13.05.2023

Judo: Grand Prix Austria - 25 – 27.05.2023

WIMBELDON MAJ 2023
BUENDSLIGA MAJ 2023
TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE MAJ 2023
UFC MAJ 2023
LBA LEGABASKET SERIE A MAJ 2023
PREMIER LEAGUE MAJ 2023
FFK MAJ 2023
PREMIER CS:GO MAJ 2023

??:?? BlastTV: Paris Major Challangers Stage – Round 1 - E HANË, 08.05.2023

??:?? BlastTV: Paris Major Challangers Stage – Round 2 - E HANË, 08.05.2023

??:?? BlastTV: Paris Major Challangers Stage – Round 3 - E MARTE, 09.05.2023

??:?? BlastTV: Paris Major Challangers Stage – Round 4 - E MËRKURE, 10.05.2023

??:?? BlastTV: Paris Major Challangers Stage – Round 5 - E ENJTE, 11.05.2023

BlastTV: Paris Major Legends Stage - 13-16.05.2023, 21:15

BlastTV: Paris Major Champions Stage - 18-21.05.2023, 21:15

Krejt Kampionat Mrena N’shpi

Art Sport në Artmotion, platformën më të pasur, më atraktive dhe më ekskluzive sportive në Shqiptari ju ofron 25 kanale sportive me mbi 120 kompeticione e gara (kampionate, liga, kupa, ngjarje) të mbi 80 degëve sportive dhe mbi 40 llojeve të sporteve më prestigjioze në Botë: UEFA Liga e Kampionëve, Europa League, Conference League, La Liga, Coppa Italia, Ligue 1, Superliga e Turqisë, Zvicrës, Belgjikës e Skocisë, NBA, Formula 1, 2, 3 dhe Moto GP e shumë e shumë ngjarje të tjera.

Poashtu, ngjarjet më ekskluzive të sporteve vendore: Superliga e Kosovës në Futboll, ndeshjet ndërkombëtare të klubeve Kosovare dhe komplet basketbollin e Kosovës së bashku me Ligën Unike dhe garat e klubeve dhe reprezentacioneve tona në FIBA. Jo pa arsye themi se Artmotion është kozmos sportiv i cili ju qon në krejt tjetër dimension.

Magazina Mujore - Prill, 2023

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.