Internet kosova

19.99€

Më shumë

99.95€ 6 muaj|199.90€ 12 muaj

21.99€

Më shumë

119.90€ 6 muaj|219.90€ 12 muaj

29.99€

Më shumë

299.90€ 12 muaj

24.99€

Më shumë

249.90€ 12 muaj

Shkarko Aplikacionet
për çdo platformë

Lajmet e fundit

Artmotion ripertrinë marrëveshjen - Champions League, Europa League, Conference league deri në vitin 2027

Tetor 7, 2022

Artmotion ripertrinë marrëveshjen – Champions League, Europa League, Conference league

Artmotion ripertrine marreveshjen - Champions League, Europa League, Conference league deri ne vitin 2027 ARTMOTION vazhdon suksesshem te beje diferencen ne tregun vendor. Pas lajmeve te nje pas njeshme, kompania lider ne vend zyrtarisht njofton se ka ripertrire te drejtat e transmetimit ekskluziv te tri ligave me te forta evropiane: UEFA Champions League, Europe League dhe Conference League edhe per ciklin e ardhshem, nga viti 2024 e deri me 2027. UEFA Champions League, Europa League dhe Conference League ne vitin 2024 do vijne me nje format te ri qe do te ofroj me shume emocion, adrenaline dhe natyrisht me shume ndeshje futbollistike. Pergjate ciklit 2024 -2027 marreveshja e arrire siguron mbi 1500 perballje ne keto tri liga qe do te mundesojne perjetimin absolut per te gjith

Lexo më shumë
Big Brother VIP Kosova

Qershor 13, 2022

Big Brother së shpejti për herë të parë në Kosovë

Formati "Big Brother" po zgjerohet ne nje treg te ri mediatik, duke u transmetuar per here te pare ne territorin e Republikes te Kosoves, pas marreveshjes me Banijay Rights. Tashme eshte zyrtare se marreveshja mes Banijay, Artmotion dhe KlanKosova do te sjelle edicionin Big Brother VIP per here te pare ne Kosove, ne sezonin e ardhshem televiziv. Puna ka nisur si ne aspektin teknik ashtu edhe ne ate permbajtesor dhe premiera e pare e spektaklit do te jete ne vjeshte. Deri me sot, formati "Big Brother" eshte realizuar ne me shume se 60 versione, me mbi 34,000 episode, 8,500 banore te perfshire ne format, 6,400 eliminime duke numeruar 90 milione ndjekes ne rrjete sociale. Lajmet e fundit per Big Brother mund ti ndiqni ne Big B

Lexo më shumë

Qershor 10, 2022

Kosova, nations league, kampionatet evropiane, kualifikimet për botërorin dhe ndeshjet miqesore në futboll i bashkohen familjes artmotion

Risite ne Artmotion nuk kane te ndalur. Pas platformes Digitalb dhe SuperSport, Artmotion do te sjell edhe ngjarjet me madhore te futbollit evropian dhe boteror ndersa ajka mbi embelsire jane: te gjitha ndeshjet e Perfaqesueses se Kosoves dhe te gjitha Perfaqesueset Evropiane deri ne vitin 2028. Nga sivjet e deri me 2028, permes platformes Artmotion mund ti shikoni te gjitha ndeshjet e “Dardaneve” ne Ligen e Kombeve, ne kualifikime per kampionatet evropiane dhe boterore duke perfshire edhe te gjitha ndeshjet miqesore. UEFA Nations League ne edicionet 2022, 2024 dhe 2026 duke perfshire finalet e ketij kompeticioni ne 2023, 2025 dhe 2027 me top kombetaret si Italia, Anglia, Gjermania, Franca, Belgjika e Portugalia vijne drejtperdrejt ne ekranet tuaja. Ne Artmotion do ti perjeto

Lexo më shumë