Sport - Orari

LA LIGA MAJ 2023

Celta Vigo - Barcelona - 04.06.2023, 19:00

Elche - Cadiz - 04.06.2023, 19:00

Espanyol - Almeria - 04.06.2023, 19:00

Mallorca - Rayo Vallecano - 04.06.2023, 19:00

Osasuna - Girona - 04.06.2023, 19:00

Betis - Valencia - 04.06.202319:00

Real Madrid - Athletic Club - 04.06.2023, 19:00

Real Sociedad - Sevilla - 04.06.2023, 19:00

Real Valladolid - Getafe - 04.06.2023, 19:00

Villarreal - Atletico Madrid - 04.06.2023, 19:00

LIGEU 1 MAJ 2023

Ajaccio - Marseille - 03.06.2023, 21:00

Auxerre - Lens - 03.06.2023, 21:00

Brest - Rennes - 03.06.2023, 21:00

Lorient - Strasbourg - 03.06.2023, 21:00

Monaco - Toulouse - 03.06.2023, 21:00

Nantes - Angers - 03.06.2023, 21:00

Nice - Lyon - 03.06.2023, 21:00

PSG - Clermont - 03.06.2023, 21:00

Reims - Montpellier - 03.06.2023, 21:00

Troyes - Lille - 03.06.2023, 21:00

COPPA ITALIA MAJ 2023

SKY BET CHAMPIONSHIP MAJ 2023

DFB POKAL MAJ 2023

RB Leipzig – Frankfurt - 03.06.2023, 20:00

UEFA EUROPA CONFERENCE LEAGUE MAJ 2023

Fiorentina - West Ham - 07.06.2023, 21:00

UEFA EUROPA LEAGUE MAJ 2023
UEFA CHAMPIONS LEAGUE MAJ 2023

Man City - Inter - 10.06.2023, 21:00

SUPER LIG MAJ 2023
UEFA NATIONS LEAGUE MAJ 2023
ONE CHAMPIONSHIP MAJ 2023
FIBA EUROPE CUP MAJ 2023
ABA MAJ 2023
PRINCE CAFFE SUPERLIGA MAJ 2023
ALBI MALL SUPERLIGA MAJ 2023
VIVA FRESH MAJ 2023
LIGA UNIKE MAJ 2023
NBA MAJ 2023
FORMULA MAJ 2023

Formula 1: GP Spanja - Kualifikimet - 03.06.2023, 16:00

Formula 1: GP Spanja - Gara - 04.06.2023, 15:00

Formula 1: GP Kanada - Kualifikimet - 17.06.2023, 22:00

Formula 1: GP Kanada - Gara - 18.06.2023, 20:00

Formula 1: GP Austria - Kualifikimet - 30.06.2023, 17:00

Formula 1: GP Austria - Sprint Shotout - 01.07.2023, 12:00

Formula 1: GP Austria - Sprint Race - 01.07.2023, 16:30

Formula 1: GP Austria - Gara - 02.07.2023, 15:00

Formula 2: GP Spanja - Kualifikimet, Sprint Race dhe Gara - 02-04.06.2023

Formula 3: GP Spanja - Kualifikimet, Sprint Race dhe Gara - 02-04.06.2023

MOTOGP MAJ 2023

MotoGP: GP Italia - Kualifikimet dhe Sprint Race - 10.06.2023, 10:50

MotoGP: GP Italia - Garat (Moto GP, Moto 2, Moto 3) - 11.06.2023, 11:00

MotoGP: GP Gjermania - Kualifikimet dhe Sprint Race - 17.06.2023, 10:50

MotoGP: GP Gjermania - Garat (Moto GP, Moto 2, Moto 3) - 18.06.2023, 11:00

MotoGP: GP Holanda - Kualifikimet dhe Sprint Race - 24.06.2023, 10:50

MotoGP: GP Holanda - Garat (Moto GP, Moto 2, Moto 3) - 25.06.2023, 11:00

ENFUSION MAJ 2023

Alkmaar | Ghabri - Kokloni - 10.06.2023, 17:45

Groningen | Enfusion #124 - 17.06.2023, 19:00

JUDO MAJ 2023

GP TAJIKISTAN - 02-04.06.2023

GP KAZAKISTANI - 16-18.06.2023

GP MONGOLIA - 23-25.06.2023

WIMBELDON MAJ 2023
BUENDSLIGA MAJ 2023
TURKISH AIRLINES EUROLEAGUE MAJ 2023
UFC MAJ 2023
LBA LEGABASKET SERIE A MAJ 2023
PREMIER LEAGUE MAJ 2023
FFK MAJ 2023
PREMIER CS:GO MAJ 2023

Krejt Kampionat Mrena N’shpi

Art Sport në Artmotion, platformën më të pasur, më atraktive dhe më ekskluzive sportive në Shqiptari ju ofron 25 kanale sportive me mbi 120 kompeticione e gara (kampionate, liga, kupa, ngjarje) të mbi 80 degëve sportive dhe mbi 40 llojeve të sporteve më prestigjioze në Botë: UEFA Liga e Kampionëve, Europa League, Conference League, La Liga, Coppa Italia, Ligue 1, Superliga e Turqisë, Zvicrës, Belgjikës e Skocisë, NBA, Formula 1, 2, 3 dhe Moto GP e shumë e shumë ngjarje të tjera.

Poashtu, ngjarjet më ekskluzive të sporteve vendore: Superliga e Kosovës në Futboll, ndeshjet ndërkombëtare të klubeve Kosovare dhe komplet basketbollin e Kosovës së bashku me Ligën Unike dhe garat e klubeve dhe reprezentacioneve tona në FIBA. Jo pa arsye themi se Artmotion është kozmos sportiv i cili ju qon në krejt tjetër dimension.

Magazina Mujore - Prill, 2023

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.