Sunny hill festival - artmotion sponsor gjeneral

Sunny Hill Festival 2024: Artmotion – Sponsor Gjeneral

Sunny Hill Festival 2024: Artmotion - Sponsor Gjeneral me Përkushtim të Plotë Festivali i shumëpritur Sunny Hill po rikthehet këtë vit, duke premtuar një përvojë të paharrueshme për të gjithë adhuruesit e muzikës dhe artit. Nga data 25 deri më 28 korrik, Prishtina do të jetë qendra e argëtimit dhe…

Read more

Komunikatë

Të nderuar, Përmes këtij reagimi, ARTMOTION dëshiron të ofrojë sqarime në lidhje me ndërprerjen e ritransmetimit të kanaleve që janë pjesë e platformës së Digitalb, në mënyrë që të adresohen pyetjet tuaja. Ju njoftojmë se përmbajtja e ofruar në platformën tonë transmetohet në përputhje me afatet kohore të…

Read more

FESTA VAZHDON

Artmotion për festat e fund vitit, gëzon edhe një herë të gjithë të interesuarit me ofertën e saj zbritje të madhe të Pakos më të kërkuar, Premium Plus. Por nuk ndalet vetëm me zbritje!  Premium Plus me mbi 310 kanale, 30 liga të ndryshme me sporte dhe mbi 40 kanale vetëm sport,…

Read more

BBVK - Big Brother Vip Kosova 2

Kush janë banorët e ri BBVK?

"Krejt sytë n'to" se edicioni i dytë i Big Brother VIP Kosova  po fillon! Me datë 20 Tetor në ora 21:00, krejt sytë në shtëpinë më të famshme në Kosovë dhe në platformën Artmotion, na pret një furtunë emocionesh, intriga, debate, dashuri dhe supriza që vetëm vllau i madh din…

Read more

FFK dhe Artmotion vazhdojne partneritetin

FFK dhe ArtMotion vazhdojnë partneritetin

9 gusht, 2023 – Federata e Futbollit e Kosovës dhe kompania ArtMotion vazhdojnë partneritetin e tyre të suksesshëm me nënshkrimin e kontratës së re për të drejtat televizive të ndeshjeve të futbollit. ArtMotion u shpall fituese në thirrjen publike të datës 11 korrik 2023 për të drejtat televizive. Përmes këtij procesi,…

Read more

Exclusive in Artmotion!

Artmotion has started preparations for the start of new sports seasons, which, for the first time, will be broadcast on 6 channels exclusively dedicated to sports. Most European football leagues, including Kosovo's, will be available exclusively on the Artmotion platform.

Read more

Fito 10.000 euro cdo muaj

Win 10.000 euros with PREMIUM PLUS package!

Artmotion, kompania e Internetit dhe shërbimit kabllor TV më lider në vend, vjen me njoftimin e super kampanjës FITO 10.000€ CASH! Duke filluar nga data 5 Prill, 2023, Artmotion do të ju ofrojë të gjithë klientëve të saj në pakon Premium Plus, ku do të kenë mundësi të bëhen pjesë e lojës…

Read more