Kosova, nations league, kampionatet evropiane, kualifikimet për botërorin dhe ndeshjet miqesore në futboll i bashkohen familjes artmotion

Qershor 10, 2022

Risite ne Artmotion nuk kane te ndalur.
Pas platformes Digitalb dhe SuperSport, Artmotion do te sjell edhe ngjarjet me madhore te futbollit evropian dhe boteror ndersa ajka mbi embelsire jane: te gjitha ndeshjet e Perfaqesueses se Kosoves dhe te gjitha Perfaqesueset Evropiane deri ne vitin 2028.

Nga sivjet e deri me 2028, permes platformes Artmotion mund ti shikoni te gjitha ndeshjet e ?Dardaneve? ne Ligen e Kombeve, ne kualifikime per kampionatet evropiane dhe boterore duke perfshire edhe te gjitha ndeshjet miqesore.

UEFA Nations League ne edicionet 2022, 2024 dhe 2026 duke perfshire finalet e ketij kompeticioni ne 2023, 2025 dhe 2027 me top kombetaret si Italia, Anglia, Gjermania, Franca, Belgjika e Portugalia vijne drejtperdrejt ne ekranet tuaja.

Ne Artmotion do ti perjetojme emocionet e Kombetares Shqiptare ne te gjitha eventet duke mos harruar shqiptaret ne kombetaret e Maqedonise se Veriut dhe Zvicres.

Pas edicionit te trete, Finalissima vjen edhe me edicionin e katert ne vitin 2024 ku do te transmetohet ne kanalet sportive te platformes me unike ne vend.

Por, as kjo nuk eshte e tera!

Befasit dhe kenaqesit ne platformen me atraktive dhe me te pasur sportive ne shqiptari nuk kane te ndalur sepse Artmotion ju sjell edhe ndeshjet kualifikuese dhe kampionatet evropiane ne futboll: Euro 2024 dhe Euro 2028.

Plus, ndeshjet kualifikuese nga kontinenti evropian per kampionatin boteror ?United 2026? qe fillojne nga viti 2024 dhe do te transmetohen direkt ne Artmotion.

Numero e numero dhe s?kane fund.
Te gjitha keto, nga tani e deri ne vitin 2028, vijne drejtperdrejt ne platformen kampion e cila fjalen dhe premtimin e dhene e ploteson: Artmotion.

Moti ju kemi thene se ky, eshte vetem fillimi!

 

RELATED POST

Artmotion ripertrinë marrëveshjen - Champions League, Europa League, Conference league deri në vitin 2027

Tetor 7, 2022

Artmotion ripertrinë marrëveshjen – Champions League, Europa League, Conference league

Artmotion ripertrine marreveshjen - Champions League, Europa League, Conference league deri ne vitin 2027 ARTMOTION vazhdon suksesshem te beje diferencen ne tregun vendor. Pas lajmeve te nje pas njeshme, kompania lider ne vend zyrtarisht njofton se ka ripertrire te drejtat e transmetimit ekskl

Lexo më shumë
Big Brother VIP Kosova

Qershor 13, 2022

Big Brother së shpejti për herë të parë në Kosovë

Formati "Big Brother" po zgjerohet ne nje treg te ri mediatik, duke u transmetuar per here te pare ne territorin e Republikes te Kosoves, pas marreveshjes me Banijay Rights. Tashme eshte zyrtare se marreveshja mes Banijay, Artmotion dhe KlanKosova do te sjelle edicionin Big Brother VIP per here t

Lexo më shumë

Qershor 10, 2022

Kosova, nations league, kampionatet evropiane, kualifikimet për botërorin dhe ndeshjet miqesore në futboll i bashkohen familjes artmotion

Risite ne Artmotion nuk kane te ndalur. Pas platformes Digitalb dhe SuperSport, Artmotion do te sjell edhe ngjarjet me madhore te futbollit evropian dhe boteror ndersa ajka mbi embelsire jane: te gjitha ndeshjet e Perfaqesueses se Kosoves dhe te gjitha Perfaqesueset Evropiane deri ne vitin 2028.

Lexo më shumë