Artmotion ripertrinë marrëveshjen – Champions League, Europa League, Conference league

Artmotion ripertrinë marrëveshjen - Champions League, Europa League, Conference league deri në vitin 2027

Tetor 7, 2022

Artmotion ripertrine marreveshjen – Champions League, Europa League, Conference league deri ne vitin 2027

ARTMOTION vazhdon suksesshem te beje diferencen ne tregun vendor.

Pas lajmeve te nje pas njeshme, kompania lider ne vend zyrtarisht njofton se ka ripertrire te drejtat e transmetimit ekskluziv te tri ligave me te forta evropiane: UEFA Champions League, Europe League dhe Conference League edhe per ciklin e ardhshem, nga viti 2024 e deri me 2027.

UEFA Champions League, Europa League dhe Conference League ne vitin 2024 do vijne me nje format te ri qe do te ofroj me shume emocion, adrenaline dhe natyrisht me shume ndeshje futbollistike.

Pergjate ciklit 2024 -2027 marreveshja e arrire siguron mbi 1500 perballje ne keto tri liga qe do te mundesojne perjetimin absolut per te gjithe abounesit e platformes numer nje ne vend.

Vizioni dhe projektet e Artmotion, vazhdojne duke sjell te gjitha betejat me kulmore ne boten e sportit vendor dhe ate nderkombetar: te gjitha ndeshjet e Superliges ne futboll dhe basketboll, Kampionatin evropian te futbollit, NBA, Formula 1, La Liga, Ligue 1 dhe dhjetera evente tjera ne gjashte kanale dedikuara enkas sportit.

Me ripertrirjen e te drejtave ekskluzive per transmetimin e UEFA Champions League, Europe dhe Conference League, ARTMOTION vulos se eshte adresa e vetme dhe ekskluzive e programeve me atraktive ne boten e sportit dhe jo vetem.

RELATED POST

Artmotion ripertrinë marrëveshjen - Champions League, Europa League, Conference league deri në vitin 2027

Tetor 7, 2022

Artmotion ripertrinë marrëveshjen – Champions League, Europa League, Conference league

Artmotion ripertrine marreveshjen - Champions League, Europa League, Conference league deri ne vitin 2027 ARTMOTION vazhdon suksesshem te beje diferencen ne tregun vendor. Pas lajmeve te nje pas njeshme, kompania lider ne vend zyrtarisht njofton se ka ripertrire te drejtat e transmetimit ekskl

Lexo më shumë
Big Brother VIP Kosova

Qershor 13, 2022

Big Brother së shpejti për herë të parë në Kosovë

Formati "Big Brother" po zgjerohet ne nje treg te ri mediatik, duke u transmetuar per here te pare ne territorin e Republikes te Kosoves, pas marreveshjes me Banijay Rights. Tashme eshte zyrtare se marreveshja mes Banijay, Artmotion dhe KlanKosova do te sjelle edicionin Big Brother VIP per here t

Lexo më shumë

Qershor 10, 2022

Kosova, nations league, kampionatet evropiane, kualifikimet për botërorin dhe ndeshjet miqesore në futboll i bashkohen familjes artmotion

Risite ne Artmotion nuk kane te ndalur. Pas platformes Digitalb dhe SuperSport, Artmotion do te sjell edhe ngjarjet me madhore te futbollit evropian dhe boteror ndersa ajka mbi embelsire jane: te gjitha ndeshjet e Perfaqesueses se Kosoves dhe te gjitha Perfaqesueset Evropiane deri ne vitin 2028.

Lexo më shumë