Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

0800 20600

EKSKLUZIVE: Digitalb tani me ekskluzivisht ne Artmotion

Mars 30, 2022

Platformës më numër 1 ne vend ARTMOTION, nga data 1 Maj 2022 i shtohen kanalet e Digitalb dhe SuperSport.

Të gjithë abonentët e saj do të kenë mundesinë që kanalet e Digitalb ti percjellin në platformën numër 1 ne vend Artmotion.

Nga 1 Maji Top Channel, Top News, kanalet shume te dashura per femije si Cufo dhe BangBang, kanalet e filmave si: Aksion, Komedi, Drame, kanalet e dokumentareve si: Natyre dhe Histori e shumë e shumë tjera.

Ekskluzivitetit te ligave aktuale të Artmotion si Champions League, Europa League,Europa Conference League, La Liga, Serie A, Ligue 1, Coppa Italia, Superliga e Kosovës, Liga e Zvicrës, Kupa e Gjermanisë, Liga e Turqisë, Sportoto, dhe ngjarjeve të tjera sportive si NBA,
Superliga e Basketbollit të Kosovës, Liga Unike, Süper Lig e Turqisë, Euroliga, Legabasket , Formula 1, Moto GP, One Championship, Wimbledon dhe të gjitha garat e JUDO-s, me ardhjen e Digitalb i shtohen edhe 3 liga të mëdha si: Liga numer 1 e futbollit ne bote:
Premier Liga, Bundesliga dhe Liga e Shqipërisë.

Me të gjitha këto risi ne Artmotion bëhet plateforma me e pasure ne vend

RELATED POST

Maj 4, 2022

Zbritja e madhe në Artmotion vjen bashkë me Digitalb

Data e shumëpritur nga të gjithë klientet,1 Maji shënon rritjen edhe më të madhe të Artmotion, tani duke pershirë në përmbajtjen e vet të gjitha kanalet e Digitalb. Nga 1 Maji të gjithë klienteve të Artmotion do të ju pasurohet më shumë pakoja të cilen e kanë, duke perfituar m

Lexo më shumë

Mars 30, 2022

EKSKLUZIVE: Digitalb tani me ekskluzivisht ne Artmotion

Platformës më numër 1 ne vend ARTMOTION, nga data 1 Maj 2022 i shtohen kanalet e Digitalb dhe SuperSport. Të gjithë abonentët e saj do të kenë mundesinë që kanalet e Digitalb ti percjellin në platformën numër 1 ne vend Artmotion. Nga 1 Maji Top Channel, Top News, kanalet shume te

Lexo më shumë

Mars 21, 2022

Artmotion sjell ekstra shpejtësi dhe ekstra kanale në pakot e reja

Risitë në platformën Artmotion nuk kanë të ndalur! Duke qenë vazhdimisht në hap me kohën për plotësimin e nevojave të klientëve, Artmotion vazhdon me ofrimin e kontentit më unik, shpejtësinë dhe stabilitetin e internetit. Artmotion është platforma e cila ju ofron një përmbaj

Lexo më shumë